SEVIE

Gremleen's Sewellia

*22.4.2014, standard, black, berkshire

Sevie je můj malý zázrak, důkaz, že počkat si se někdy vyplatí ❤. Od začátku jsem chtěla chovat americkou modrou linii, holčičku do chovu jsem začala shánět na podzim 2013. Gremleen's Rattery zrovna měla miminka k odběru, napsal jsem jí, ale nakonec to nedopadlo. Postupně jsem psala skoro všem stanicím v republice, v jednom vrhu byla miminka s nestandardními znaky, další byl zrušen, třetí se nepovedl, čtvrtý také, v pátém přežilo jen pár mláďat, šestý zase nedopadl.... Vypadalo to, že to tak půjde donekonečna...

A pak, 12.5. v pondělí, mě nějakou prozřetelností napadlo znovu se mrknout na stránky Gremleen's Rattery, přestože jsem se tam aspoň měsíc nedívala. A koukám, že Qinree of X-rats má druhý vrh a že mají poslední volnou holčičku! Trvalo mi dva dny, než jsem se odhodlala si o ní napsat, ale nakonec jsem to udělala a jsem za to moc ráda. Sevie je naprosto báječná, umazlená, neustále chce být u mě a olizuje mě ❤. Samozřejmě nesmím zapomenout na její skvělý původ. Moc doufám, že se mi po ní podaří odchovat miminka!

Sevinka se postupně rozkoukala a stala se z ní moc milá, ale i aktivní holčička. Proběhnutí po pokoji si v žádném případě nenechá ujít, zvlášť ráda se ode mě nechá provokovat a běhat pod skříň a ven legračními skoky :-)

FOTOGALERIE


© Vendula Zíková 2014